cani sIkIlan buraya yazsin (chat bölümü) xD

Mystic

Re: cani sIkIlan buraya yazsin (chat bölümü) xD

Post by Mystic »

PoP^ wrote:Ben bir Türk değilim ama bu Google çevirmen kullandım

:kappa: :kappa: :kappa: :kappa:

Döner :P

PoP^
senin gecmisini gelecegini...
Ayyyylmaooooo
Spoiler!
ด้้้้้็็็็็้้้้้็็็็็้้้้้้้้็็็็็้้้้้็็็็็้้้้้้้้็็็็็้้้้้็็็็็้้้้้้้้็็็็็้้้้้็็็็็ṃ̤̯͙̮̺͚̩̜̫̮̖̳̮̭̣
nD is kinda like my Grandma, it's way beyond its experation date, mentally it's reached childhood again and it sometimes soils itself. But it just won't die.
-Jellow
Image
Luna

Post by Luna »

Mystic wrote:

PoP^
hahahahahaaaha isin iyi tarafi bunu ceviriye veremezler. sanirim türk yönetici de yok :P ölmüs la nD. eskiden cok eglenceli bi ortamdi. hic bisi kalmamis. Yoksulluktan hic yönetici olmiyan kisilere yönetici hakki vermisler. vay ne hale geldin ;)
Instagram
Mystic

Post by Mystic »

Luna wrote:
Mystic wrote:

PoP^
hahahahahaaaha isin iyi tarafi bunu ceviriye veremezler. sanirim türk yönetici de yok :P ölmüs la nD. eskiden cok eglenceli bi ortamdi. hic bisi kalmamis. Yoksulluktan hic yönetici olmiyan kisilere yönetici hakki vermisler. vay ne hale geldin ;)
aynen mal mal yeni gelenleri veriyoler yonetici haklarini, adam laf geciremiyo biz de dalgamizi geciyoz cocuk napacani sasiriyor. sonra troll mroll sunuz diyolar ;D
Ayyyylmaooooo
Spoiler!
ด้้้้้็็็็็้้้้้็็็็็้้้้้้้้็็็็็้้้้้็็็็็้้้้้้้้็็็็็้้้้้็็็็็้้้้้้้้็็็็็้้้้้็็็็็ṃ̤̯͙̮̺͚̩̜̫̮̖̳̮̭̣
nD is kinda like my Grandma, it's way beyond its experation date, mentally it's reached childhood again and it sometimes soils itself. But it just won't die.
-Jellow
Image
Post Reply

Return to “TURKISH AREA”